Strings
-
Gergana Torodova MarinovaBass
-
Salvador Gómez TachiquínBass
-
Mario Ballesteros GarcíaBass
-
Marco Antonio Valencia MederosBass
-
Carlos López HernándezBass
-
José Alonso Pérez HernándezViolas
-
Carlos Bonilla SolísViolas
-
Manuel Olivares CastañedaViolas
-
Diego Rojas MiramontesFirst Violins
-
Julio Adrián Serna VillalobosFirst Violins
-
Simón Pedro Casasola PinedaFirst Violins
-
Esmiralda MironovaSecond Violins
-
César Huizar GonzálezSecond Violins
-
Alex Espinoza DíazFirst Violins
-
Luis Daniel Salazar HuipeSecond Violins
-
Laila Kanniña RozenbahaCellos
-
Issac RamírezCellos
-
Mariana Martínez CruzCellos
-
Anayeli Astrid Tapia ChacónCellos
-
Iván PérezConcert Master
Woodwinds
-
Carlos Ramírez LoesaClarinete
-
Anani Georgiev DonevBasoon
-
Pedro Velázquez CardosoFlute
-
Jorge Rivero TiradoOboe
Brass
-
Tomas Gabriel Alemany RosalenyTuba
-
Colleen Louise Blake HarterHorn
-
Juan Manuel Pardo GilTrombone
-
Jose Benavent EsparzaTrombone
Percussion & harp
-
Alfredo Tiscareño CastellanosPercussion
-
Guadalupe Fabiola Corona PérezHarp
-
Juan Ramón Aceves GonzálezPercussion
-
Omar González ÁlvarezTimpani
Administration
-
Ana María Delgadillo MoránAssistants
-
Juan José Bautista SeguraStaff
-
Juan Moisés Quintana MacíasStaff
-
Lic Micaela Nuño CarmonaAssistants
-
Roberto Vázquez de la PazAssistants
-
Urem Arcadio Salazar AyalaStaff
-
Lic. Alejandro R. Elizalde GutiérrezPatronage
-
Lic. Eduardo Velasco BriseñoPatronage
-
Ing. Héctor Manuel Castellanos FrankPatronage
-
Lic. Tomás López MirandaPatronage
-
Lic. María Irma Iturbide RoblesPatronage
-
C.P. Luis Romero LunaPatronage
-
Sr. Juan Beckmann VidalPatronage
-
Lic. Julio Millán BojalilPatronage
-
Sra. Marie Thérèse ArangoPatronage
-
Dr. Guillermo Ortiz MartínezPatronage
-
Mtro. Alfonso Zarate FloresPatronage
-
Lic. Pedro Velasco AlvaradoPatronage
-
Ing. David Serur EdidPatronage
-
Sra. Cecilia LevinePatronage
-
Emb. Miguel Benzo PereaPatronage
-
Mtro. Itzcóatl Tonatiuh Bravo PadillaPatronage
-
Pbro. Lic. Francisco Ramírez YáñezPatronage
-
Dr. José Morales Orozco S. J.Patronage
-
Lic. Antonio Leaño ReyesPatronage
-
Dr. Mario Adrián Flores CastroPatronage
-
Mtro. José Luis Leal SanabriaPatronage
-
Lic. Adalberto Ortega SolísPatronage
-
Ing. Adolfo Caballero MierPatronage
-
Lic. Alberto Mora Martín del CampoPatronage
-
Sr. Alejandro Chamorro BaltodanoPatronage
-
Lic. Alfredo Emilio Colín BabioPatronage
-
Sr. Aurelio López RochaPatronage
-
Lic. Carlos Hugo Guillén SoturaPatronage
-
Sr. Carlos González LozanoPatronage
-
Ing. Eduardo Díaz Corona JiménezPatronage
-
Lic. Enrique Robles SeñkowskiPatronage
-
Lic. Enrique Yamuni RoblesPatronage
-
Sr. Felipe Gallo ReynosoPatronage
-
Lic. Felipe González JiménezPatronage
-
Lic. Francisco Ramírez DelgadoPatronage
-
Ing. Francisco Javier Salcedo LeónPatronage
-
Ing. Franz Voss G.Patronage
-
Arq. Gustavo Aragón BernalPatronage
-
Dr. Héctor Moreno VillaPatronage
-
Dr. Héctor Raúl Pérez GómezPatronage
-
Sr. Horacio González PardoPatronage
-
Ing. Jorge García AscencioPatronage
-
Lic. Jorge Humberto Lemus ContrerasPatronage
-
Lic. Jorge Montes GuerraPatronage
-
Lic. José LevyPatronage
-
C.P. José Pérez RamírezPatronage
-
Ing. José Luis González IñigoPatronage
-
M.C. José Manuel Jurado ParresPatronage
-
Lic. Juan Arturo Covarrubias ValenzuelaPatronage
-
Dr. Juan Toscano García de QuevedoPatronage
-
Ing. Juan Vázquez EspinosaPatronage
-
Sra. Laura Hernández MuñozPatronage
-
Sr. Leonardo Placencia Enríquez Macías ViverosPatronage
-
Sra. Lorenza Dipp ReyesPatronage
-
Sra. Lourdes de Villa ArpónPatronage
-
Lic. Luis Aguirre LangPatronage
-
Ing. Luis Deln SolanaPatronage
-
Lic. Luis Fernando Pérez AguayoPatronage
-
Sr. Luis Mirabent de la VegaPatronage
-
Lic. Manis B. AgnesiPatronage
-
Mtro. Marlón Enrique Jiménez PatiñoPatronage
-
Lic. Mauricio Elizalde y de VillaPatronage
-
Dra. Myriam Vachez PlagnolTechnical Committee
-
Lic. Carlos SalazarTechnical Committee
-
Mtro. Héctor Rafael Pérez PartidaTechnical Committee
-
Mtra. Maria Teresa Brito SerranoTechnical Committee
-
Lic. Alejandro Elizalde GutiérrezTechnical Committee
-
Lic. Luis Romero LunaTechnical Committee
-
Lic. Carlos Hugo Guillén SoturaTechnical Committee
-
Sr. Miguel Ángel Amutio de DiegoPatronage
-
Lic. Miguel Angel Domínguez MoralesPatronage
-
Lic. Miguel Flores IbarraPatronage
-
Sr. Pedro Franco LópezPatronage
-
Dr. Rodrigo Ibarra MichelPatronage
-
Sra. Sally Rangel DelgadoPatronage
-
Mtro. Sergio Alejandro Matos UribePatronage
-
Lic. Alberto Mora Martín del CampoPatronage
-
Dra. Socorro Ramonet RascónPatronage
-
Arq. Xavier Orendáin Martínez GallardoPatronage